RSS

Drsňák s uměleckými sklony

03 úno

Nenávidím ho. Upřímně, hluboce a navždy. Je otravnej, neuvěřitelně vlezlej, agresivní. Bez špetky citu a porozumění bezohledně ničí. Dokáže i zabít. Surově a bez lítosti. Co na tom, že je občas romantickej a dokonce vykazuje jisté umělecké vlohy. Mně leze na nervy svojí zarputilou povahou a monotónní tvorbou. V jeho přítomnosti tuhne úsměv na tváři, nedělá mu problém vás rozplakat. I tvrdí chlapi jej začasté uznale ocejchují jako pořádnýho samce a před bojem s ním vypijí nejednu sklenku na kuráž. Ženský se v jeho pevném objetí většinou rozechvějí a rychle hledají jakoukoliv možnost úniku. Je umělec, nad jehož dílem pokaždé němě žasnete a je to drsňák, kterej jde vždy tvrdě za svým cílem. Neuznává překážky. Nerespektuje vaše přání, samolibě maří vaše plány. Někdy je s vámi celé týdny, jindy zmizí po jediné noci. Vždyť ho znáte. Takovej prostě je. Mráz.

 
komentářů 37

Posted by on Únor 3, 2012 in FBI, UFO

 

Vlastnosti:

37 responses to “Drsňák s uměleckými sklony

 1. 747

  Únor 3, 2012 at 10:35

  Jediný přínos takového mrazu venku je, že se dá vyčistit mrazák domácí. 😉

   
 2. oldwomen

  Únor 3, 2012 at 12:09

  Jo, stalo se.
  A servíruju horké krmě plné tuku, i vofrňovači a dietáři se ládují bez keců a mají boule za ušima. No jo, mráz se neptá, kde vzít energii, von jí z mutanta i člověka přímo vysává……
  Éro, fotky parádní, povídání skvělý, ale pokračování odložte na suchý horký srpen, případně na první dubnový hice. Mě z toho nějak vozíblo.
  Nic, hola hola, kotel po náloži dřeva volá 😛

   
 3. samazakanalem

  Únor 3, 2012 at 12:39

  No, a mne budete nadavat ze lepim na blog studeny temata :lol:.

  Je to hezky a tady se to nepotka. Jeste jsem tu kvety na oknech nevidela. Vyjma lonske zimy, kdyz bylo az minus 8, ci snad az -10, ale to jsem mela stesti ze jsem zrovna odjizdela pryc. Za vetsim mrazem bych musela az nahoru do Skotska, tam je poradnej samec. Jsem rada, ze nezabehl i sem k nam.

   
 4. 747

  Únor 3, 2012 at 15:07

  JJ, mráz je tuhej, takže fógli začali hojně navštěvovat slunečnicí plněné krmítko a Prd se pokaždé po pár minutách vrací zvenčí do chalupy, kde zalehne do osluněného místa a „opaluje“ si čumák. 😀

   
 5. Sendyman

  Únor 3, 2012 at 15:57

  Teda, já nevím, z čeho se jevíte.
  Pravda je, že včera hlásili na nějakejch zprávách, že prej přesně před deseti lety, na Hromnice, bylo 18°C. V plusu, aby bylo jasno. Ale to přece normální není, no ne?
  Já teda pamatuju takovýhle „mrazy“ úplně běžně, navíc k tomu byl i sníh. Teda, tady nějaký zbytky ještě jsou, ale není to vono. Jak je pod 20cm, tak to není „sníh“.
  Já jsem pro správnou zimu, když už Zima má bejt.
  A víte co?
  Tydle „mrazy“ (sorry, ale já se nemůžu vobejít bez uvozovek, protože mi to na začátku února přijde prostě směšný! 😀 ) jsou prospěšný, protože je šance, že vymrznou klíšťáci, slimejši a jiná podobná havěť!!!

  😀 😀 😀

   
  • Sendyman

   Únor 3, 2012 at 16:03

   Jenom abysem to doplnil:
   Asi tak před +- pěti lety jsem našel na Sendy klíště. Na konci února.
   No řekněte, není to vopruz?

    
 6. Sendyman

  Únor 3, 2012 at 16:18

  Zima je krásná. To dokazujou ty Vaše fotky.
  A když je astronomická zima, tak Zima má bejt, nemám s tím problém. 🙂

   
  • 747

   Únor 3, 2012 at 17:03

   Ale tož, my se nedivíme, že je kosa, jen tak nějak drkotáme mezi zubama, že je jí kapka víc! 😀

    
 7. oldwomen

  Únor 5, 2012 at 00:57

  Sem se vrátila ze šmodrchání. Cifix, zamrzlá voda ve stáji, zamrzlej přívod městský vody do baráku, zamrzlej kanálek ve stáji, obětavý manžel mě v mínus jednadvaceti při rozednění nenakopal do sedínky, ale odvezl mne na vlak a ještě se ujistil, že fakt odjíždím…… a lektorka vysype na stůl pytel bílejch nití a tkalounů a vlasů a cuchanců všeho možnýho, hlavně že je to bílý a pak taky ještě pocitově ledový a povídá, že abysme (vím, že má být bychom) z toho udělali tak na vosum krát deset čísel zimu. Vzpomněla jsem si na Érovo fotky výše a pak taky na můj loňskej veršovanej brekot ( co se vám honí hlavou, ledová pláň, plačící Troll, nebo jak to tam vlastně nějak podobně je…) a popasovala se se zadáním. Ještě jednou cifix a krucipísek, to nemohlo být téma třeba o tom skřivánkovi, co si předvčírem musel vzrnout…… a místo stříbrnejch cancourů mít k dispozici sluníčkovou?

   
  • 747

   Únor 5, 2012 at 11:31

   A tak co jste vykrajkovala? Vločku nebo teplé papuče u postele a mutanty pod duchnou? 😉

    
   • oldwomen

    Únor 5, 2012 at 12:31

    No, přece ty závěje a Trollí slzy 🙂
    A v následující čtyřhodině jsem ušmodrchala povinný vzorník – hvězdičkovou půdici. To je vločka na vločce. jsem ráda, že jsem zvládla techniku motání prvku, protože na hvězdičce mi „viselo“ dalších asi pět, šest poviňáků.
    Jo, chichichi, hvězdičky jsem dělala bílou. Namotávala jsem si paličky už v Olomouci a skončila jsem chvíli za Kolínem. Ale mám je namotané asi i k ušmodrchání posledního vzorníku, Jen na stříhanou krajku a vláčku budu muset použít normální šicí nitě.

     
    • 747

     Únor 5, 2012 at 17:42

     Vy paličkujete v dopravním prostředku?!?! 😯 A co na to davy?
     Závěje a trollí slzy
     u Kolína šmodrchané
     do učebnic vejdou brzy
     coby špica krajky z Hané!
     😆

      
     • oldwomen

      Únor 5, 2012 at 22:39

      :krutihlávek udivený: Davy? Ve vlaku? Davy cestujících využívajících služeb ČD? :krutihlávek udivený:
      🙂 jo, občas i paličkuji, ale častěji si dělám přípravné práce.
      Dík za veršíky.

       
      • 747

       Únor 5, 2012 at 23:50

       To jako, že máte vlak jen pro sebe? Já vlaky nepoužívám už nějakých… no, 23 let, takže vůbec netuším jak to tam funguje. 😉

        
       • oldwomen

        Únor 6, 2012 at 01:10

        Hm, i pro mne je to po dlouhé době novinka. Jezdím tím jen do Prahy. Je to vlastně i rychlejší a levnější (i když teda pinďulíno místenku považuji za zlodějnu), odpadá mi vředění ohledně parkování…. I tak, když není stařík doma, a nechávám auto v Přerově, tak při cestě zpět už v Olomouci propadám panice, zda jsem nebyla multikulturně obohacena a nebo jestli se můj traktůrkopopelnička nepotkal s produktem bezkonfliktní výchovy…. No, odtahovky se zatím nebojím 😛 . Kromě zřídkavých cest do Prahy stejně všude jezdím autem.
        Vlaky prázdné nejsou. Pět, šest lidí ve vagoně napočítáte. Ale jen málokdy se stane, že by si někdo do kupé a nebo do toho dvoulavicovýho boxu někdo k vám přisedl. Bohužel se ani moc často neobjevuje „palubní personál“. Jak teď blekotají o kupíčkách jen a pouze pro ženský – považuji to za blbost. Postačovalo by omezit sortiment jídelního vozu – vyloučit z nápojového lístku kořalky a pivo dávat jen k jídlu. A dodržovat přepravní řád – vyhozením opilce na nejbližší zastávce. Vysílačky průvodčí mají a drážní policie (státní! policie!!) funguje nepřetržitě.

         
 8. vonrammstein

  Únor 5, 2012 at 22:35

  Překrásný fotky! A zkurvená zima 😦

   
  • 747

   Únor 5, 2012 at 23:52

   Dík. 🙂
   Taky už mě ty mrazy sss..štvou! Čeho je moc, toho je příliš, žere to moc dřeva a já navíc fakt raději teplo.

    
   • vonrammstein

    Únor 6, 2012 at 00:24

    Ani nemluvte 😦 Aktuálně -18, nic nefunguje, zachvacuje mě lehká panika 😦

     
    • oldwomen

     Únor 6, 2012 at 00:51

     Mi povídejte…. Teď jsem byla přiložit. Venkovní mrazoměr sice hlásí optimistických šestnáct pod nulou ve dvou metrech nad zemí, ale taktně zamlčuje vliv větru. Povšiml jste si, kterak údaj z meteostanice vypadá v základních jednotkách mile a nevýznamně? Aktuálně tu máme větérek o rychlosti tři a půl metru za vteřinu a sem tam to foukne víc, ale i tak se do dvacky stejně vejdeme. No, takže nám to tu funí setrvale dvanáct kiláků v hodině plus sem tam nějakej ten náraz. Se mutantům nedivím, že odmítají vystrčit čenich ze dveří.
     Brou, jdu následovat smečku 🙂

      
     • vonrammstein

      Únor 6, 2012 at 02:48

      Tady teda funí taky, ale rychlost nedokážu identifikovat, meteosat nemaje.
      Teploměr venkovní mám na futru, relativně v závětří. Aktuálně -19.
      Poslední týden rozlišuju počasí na
      1) Zkurvená zima
      2) Extrémně zkurvená zima
      3) Je tam na chcípnutí
      4) Smrt
      Aktuálně jsem na trojce.

       
      • 747

       Únor 6, 2012 at 10:06

       Tady přes den na dvojce, v noci jasná trojka! 😦

        
       • oldwomen

        Únor 6, 2012 at 11:19

        3

         
       • samazakanalem

        Únor 6, 2012 at 16:35

        ……Zlaty Liverpool, zlaty Liverpool, zlata anglicka zima 😆 😆 :lol:. I kdyz teda nahore ve Skotsku je trosku hur, ale to uz je skotska zima a ta je daleko :lol:. Tady je nekolik stupnu nad nulou. Celkem teplo, ani salu jsem nepotrebovala venku. Rukavice neznam uz dlouho :lol:.

         
        • 747

         Únor 6, 2012 at 18:29

         To se máte! Blednu závistí! Máte se dokonce lépe než Taliáni -viděla jste ty záběry zasněženýho Colossea? 😉

          
         • samazakanalem

          Únor 6, 2012 at 20:36

          Videla. Kamos z tama prave dorazil a moc si nelebedil. Myslel ze tam bude lehce popijet nekde na terasach lehke italske ruzove a chodit v pariskach a tricku s modnim sackem jak je zvyklej, a ono ejhle. Ujely mu na snehu kopyta a byl rad, ze to doklouzal do obchodu kde si koupil lepsi boty a kabat :lol:. Misto luxusni vecere vrazil prachy do hader a obuti :lol:.

           
 9. Věra

  Únor 6, 2012 at 17:43

  Fujtajbl zima. I u nás v Plzni mrzne, až praští. Na dnešek v noci -17,5C. A to jsme v dolíku, kde je mráz o nějaký ten stupeň mírnější. Podle Rammsteinovy stupnice ve dne 2, v noci 3.

   
 10. 747

  Únor 6, 2012 at 18:30

   
  • samazakanalem

   Únor 6, 2012 at 20:47

   Pche! Tady ten zakaz padl uz pred dvemi roky, poprve v celem retezci Tesco. Pak nasledovaly dalsi obchody a pak i skoly, pac cim dal vic matek rano dovazelo decka do skol aniz by se preslekly (ty matky, ne ty deti, ty maji nastesti narizeny uniformy a nejede pres to vlak). Kdo dal uz ani nevim.

   Nejvic to bylo tady nedaleko kolem Mosley Hill, kde je spousta velkych baraku, ktery casto obyvaji studenti. Taky proto, ze najmy za ty domy jsou tak vysoky ze by to jedna rodina neutahla, tak se ty vetsi domy pronajimaji spise jako share housy….je to tam takova dost procovska ctvrt. No, a tam kdyz jste sli do Tesca Expres tak tam dycky byly nejaky studentky v pyzamech, nekdy s zupankem pres to, v papucich, a nekdy dokonce i s natackama ve vlasech. Stara vesta. Anglicanky jsou v tomhle smeru nekdy uz trosku moc odvazane. Hlavne ty mladsi a nebo ty z te spodnejsi vrstvy. Vsak taky tolik lidi v teplakach jako tady hned tak nekde neuvidite, to jiste znate z UK sam. Taky otresna moda. A to jeste nekteri fakt maji takovy ty silny, tmavemodry teplaky s tema gumama dole, jak to byvavavalo kdysi u nas a co jsme pak povazovali za buranismus prvniho stupne. No vidite, a vyrobi to Nike nebo podobna znacka a je z toho moda. Kdyz jsem kolegovi vysvetlovala jak se na to divame u nas, plus to jak jsme kdysi rikali holkam co se nekdy na vesnici daly videt jak sly s natackama na vlasech na rychlo do obchodu, tak se valel smichy. Tem rozumnejsim lidem tady se to taky moc nelibi. Protoze ty natacky ted fakt vidite uplne bezne. Ani si pres to nedaji satek tak jak to delavaly ty Marky u nas.

   A proc se tak rozsirily ty pyzama? No protoze jsou lidi proste prasata a mysli si, ze tak vypada svoboda v jednani. Jsou lini se rano a vecer preslect.

    
   • 747

    Únor 6, 2012 at 22:34

    Šiš, to fakt neznám! Nikde v Anglii na nás nic v pyžamu nevyskočilo! Asi jsme brouzdali ve špatných obchodech, kam se v papučích nedá došmatlat až tak snadno. 😀

     
    • samazakanalem

     Únor 6, 2012 at 23:25

     A tak uprimne ono to kvete vic v tech delnickych mestech, hlavne tady vic na severu. Tady je ta kultura prece jen trosku jina ale tim nerikam, ze jsou tu jen tihle rozvolneni working class. Jako vsude, i tady potkate lidi na urovni, a to z ruznych spolecenskych vrstev coz nemusi byt vzdy az nejaka vyssi stredni trida, to da rozum.

     Ten jih muze byt mistama trosku jiny. Ovsem taky zalezi na tom, kde se pohybujete. Nekde mezi bohatsima lidma tech teplaku tolik nebude, to da rozum. Navic, v obchodech uz to neuvidite protoze jak rikam, uz jim to zarazili takze je mozny, ze jste to proste propasli :-). Navic, nekdy ty pyzama vubec jako pyzama nevypadaji takze jste to mozna i prehledl.

     A v papucich vam Anglan dosmatle klidne i na Sibir 😆 kdyz to krapet prezenu. Kdyz vidim, co maji kolikrat na nohach i v zime tak zasnu. Tady i decka chodi v zime casto bez puncochacu (holky) a nebo v tech kalhotach ke kolenum s holyma nohama (kluci). Nekdy nemaji ani kabat ci bundu. Oni jsou odolny plemeno. Zato kdyz v lete mirne zaprsi tak uz vytahuji zimni mantly a bundy s kozesinovou obrubou. K sandalum.

      
     • 747

      Únor 7, 2012 at 00:16

      To jo, to fakt člověk žasne v čem všem jsou Angličanky schopné vylézt na veřejnost. U nás by v tom nešly děcka v noci na jabka! Podle toho se taky kolikrát hned pozná holka od nás, na rozdíl od domorodkyň, jsou tam ty „naše baby“ oblečené vždycky vkusně a vhodně k prostředí a počasí. 😉

       
 11. samazakanalem

  Únor 6, 2012 at 21:11

  Jestli se chcete trosku zahrat ero tak se mrknete sem. Tentokrat to bohuzel neni zadna satira ani prca. No, i kdyz ona to prca vlastne je…ja uz nemam ani silu se nad tim rozcilovat.

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2097108/Abu-Qatada-release-Dangerous-radical-Muslim-cleric-freed-bail-days.html

   
  • 747

   Únor 7, 2012 at 00:10

   Chjo, tydle zmetci prostě umí hyperkorektní zákony civilizovaných států dokonale využít proti nim -respektive nám. 👿

    
 12. vonrammstein

  Únor 7, 2012 at 01:32

  No-rozhodně mě na nějakej čas přešly ty Norska a Islandy. Asi stárnu.

   
 13. JiHei in Natura - Fotografie

  Únor 7, 2012 at 22:36

  Náááádhera!!! Kouzelný fotečky!!! Gratuluju ke krásnýmu fotoúlovku, Éro… 🙂

   
  • 747

   Únor 7, 2012 at 23:02

   Díky. Já ten lov, na rozdíl od Vašich kouzelných mrazivých fotek, dělám v pyžamu…. ráno vstanu a obdařím se snímkem! 😉

    

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: