RSS

I bílí koně se střílejí

16 čvn

Tak nám chtějí stíhat Vlastičku -písničku. No totok! A co na to Vlastička? „To já ne, to my!“  Od Kalouska, Parkanové a dalších sebevědomých papalášů náhle posloucháme výmluvy nehodné dětí z mateřské školky a všichni ti čistí a čestní z vlády současné i minulé a předminulé, nám bez mrknutí oka či rumělce ve tváři tvrdí, že je-li nepravost spáchána kolektivně, není hodna trestu.  🙄 Nehospodárné utrácení na ministerstvu obrany je tedy v pořádku, protože tak pravila vláda.
Doufám, že tyto infantilní argumenty Parkanovou neubrání a ze svého nekonání se bude zodpovídat a doufám, že bude i potrestána. Asi všem je jasné, že ta paní ničemu nerozuměla a nic fakticky nerozhodovala neboť právě proto byla na funkci ministryně obrany instalována -jako klasický bílý kůň. Jenže i bílí koně se střílejí. Ministr je přeci královsky placen i za to, že je zodpovědný a to nejen profesně, ale také ekonomicky. Špatně vedený resort, jakým bezpochyby MO celá léta je, se rovněž významně podílel na současné špatné bilanci státního rozpočtu a stíhání lidí, kteří se na jeho vykrádání podíleli je pochopitelně více než žádoucí. A to nejen v rovině kariérní, ale rovněž majetkové. Pokud by konečně šel takový špatný státní úředník sedět a zároveň přišel o neoprávněně získaný majetek, byl by to nepřehlédnutelný  signál všem ministrům, náměstkům a státním úředníkům budoucím. Že totiž na svých místech nejsou za odměnu nebo na okrasu a ať už svojí hloupostí,  jako v případě Parkanové, nebo „přikláněním“ do svých náměstkovských nebo spřízněných překupnických kapes, způsobí státu škodu, nebudou se dál spokojeně imunitně a beztrestně šklebit z bilboardů a stranických kandidátek, ale půjdou se dlouhodobě seznámit s prostředím nápravných zařízení zevnitř.

Akutální hysterie v okolí pěnice Parkanové by mohla naznačovat, že se skuteční budovatelé finančních tunelů ani tak nestrachují o samotnou Vlastičku, jako, že je děsí eventualita právě takového vývoje. Jestli se však má něco změnit k lepšímu a nemá se k vládě dostat lůza, representovaná socany a komunisty, mělo by se tak stát. Parkanová by měla být jen první v řadě.

 
komentářů 19

Posted by on Červen 16, 2012 in NATO

 

Vlastnosti:

19 responses to “I bílí koně se střílejí

 1. 747

  Červen 16, 2012 at 10:58

  a Vlastička by mohla začít zpívat:

  😈
  „Zdravím tě, mundůre z šedých pruhů,
  tak jsme se konečně potkali!
  Kradli jsme, dělali hory dluhů,
  a ty nás teď za mříže dostaly!

   
 2. vonrammstein

  Červen 16, 2012 at 11:19

  Jojo…a zrovna Mirda Kalousků mi přijde nezvykle exponovanej a nervózní…

   
  • 747

   Červen 16, 2012 at 11:39

   To jo. Jak by také ne, když jeho kamarád Háva jistě z tý miliardy nijak neskrblil, jakož ani ze všech dalších kšeftů…. 😛

    
   • vonrammstein

    Červen 16, 2012 at 12:16

    Tak tak 🙂 Eště na Sašenku aby taky došlo, na toho mám spadýno už hodně dlouho…

     
    • 747

     Červen 16, 2012 at 13:38

     Nejen Sašenka, ale taky Topol, Řebíček, mrňavej Barták, Dalík, Fischer, Kuchtová, Kuehnl, Šimonovský, Ambrozek, Parouback, kudrnáč Bohoušek, Hašek, oba Bendové (socan i odéesák), Vaňhová, Bendl, Benešová, Emmerová, Palas, Pilip, Peltrám…. šmarjá těch je!!!! Ani ten Buštěhrad by na jejich mřížovaný ubytko nestačil. 😈

      
     • vonrammstein

      Červen 16, 2012 at 14:52

      Souhlas, taky bych ten seznam ještě dokázal doplnit. Tak na 200-300 kousků.

       
     • Věra

      Červen 16, 2012 at 19:01

      A nezapomeň na Ouzkého a Cabrnocha s IZIPem; také žádní troškaři.

       
      • 747

       Červen 16, 2012 at 19:10

       No jéje. Však ten seznam ani není možné vyjmenovat na jedno, dvě, tři,… nadechnutí. A podle některých informací tam rozhodně nesmí chybět ani Schwarzenberg -taky nezbohatl docela čistě. 👿

        
 3. oldwomen

  Červen 16, 2012 at 12:32

  Mno, můj vztah k Mirkovi z Bechyně je zde všeobecně znám. Poprvé s ním bez výhrad souhlasím a volám „Ano, Mirku, ano! Pravdu díš.“ A přeji si, aby na jeho slova opravdu a bezezbytku došlo. Na ta, že když by měla být stíhána Vlastička z Paďous, tak zároveň s ní i on a celá předchozí vláda.
  Jéžiš a kdyby se s nimi svezl i Kopecký, pán na Měšicích, třeba za falšování dějin, blbost a pilnou tvorbu nové páté kolony…. óóóó, to by bylo na mém rodném jihozápadě krásně.
  Přátelé, osobně bych každého poslanci, co končí druhé volební období, posílala ze sněmovny rovnou do vazby. Pojměme to jako druh karantény. Senát nezmiňuji, stejně tak naše zastupiče v eurosajuzu.

   
  • vonrammstein

   Červen 16, 2012 at 12:46

   To je ovšem skvělý nápad!

    
  • 747

   Červen 16, 2012 at 13:32

   😆 Jó, taky souhlasím. A jsem pro, aby poslanci směli být, ve státem placené funkci nejvýš dvě volební období (stejně jako presidenti) a poté by museli prokázat původ rozdílu svého majetku před nástupem a po skončení „služby lidu“. A ještě tak 5 let by nesměli mít cestovní pas. 😛

    
  • Věra

   Červen 16, 2012 at 19:14

   Nesouvisí to sice úplně s tématem, ale teď jsem dočetla článek doubledoktora z Měšic a jsem ještě trochu v šoku. Jestlipak víte, milánkové, kdo zabil Heydricha? Pokud chce někdo tvrdit, že Gabčík s Kubišem, tak pán z Měšic zásadně nesouhlasí. Byli to Rusové, kteří ho usmrtili přímo v nemocnici… Pravdu, že zemřel na sepsi, kdy se mu do ledviny dostaly žíně z polstrování auta a že v té době nebyla ATB prostě nepřipouští…

    
   • 747

    Červen 16, 2012 at 19:20

    Ješkovy voči, ten vocas si nedá pokoj! Sakfa, to muší bejt hodně divoká diagnosa. 😆
    A jaké pro svoji verzi předložil pan vévoda argumenty?

     
    • Věra

     Červen 16, 2012 at 19:35

     Argumenty? To si jistě děláš legraci… On to prostě ví ze svých zdrojů (ty ovšem neráčil uvést).

      
     • 747

      Červen 16, 2012 at 19:38

      Takže jako obvykle: „všechno vím a kdo se blbě zeptá jak či proč, toho označím za desinformovaného ignoranta“. 🙄 😀

       
      • Věra

       Červen 16, 2012 at 20:05

       Přesně tak; takový mix hlouposti, nadutosti a arogance hned tak není vidět. Zlatí absolventi dvouměsíční právnické fakulty ze z Plzně…Psala jsem to proto, že pro něj máme s Ow stejnou „slabost“.

        
       • 747

        Červen 16, 2012 at 20:17

        Chápu, je to prostě „drahoušek“. 😛

         
 4. Creusa

  Červen 20, 2012 at 19:04

  awesome blog. i enjoyed reading your articles. this is truly a great read for me. i have bookmarked it and i am looking forward to reading new articles. keep up the good work!

   

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: