RSS

Jděte příkladem

25 čvn

161[1]Řeči se vedou, lodě připlouvají. Dobře organizovaná invaze Afričanů do Evropy nabírá na obrátkách a nikdo ze zodpovědných nechce rozhodnout a konat. Jen nezodpovědní sluníčkáři, zvyklí za cizí žít a z cizího rozdávat, nás vytrvale poučují o humanitě a povinnosti kdekomu pomáhat. Nejsem proti pomoci, osobně je mi každého chudáka docela líto, ale na rozdíl od sluníčkářů umím, bohužel, počítat. Nejen peníze, ale také kilometry. Nevidím proto racionální důvod proč se ti údajně válkami ohrožení lidé neuchýlí do nejbližší bezpečné země, ale trmácejí se tisíce kilometrů za tísíce dolarů, za které by doma pohodlně žili hodně dlouhou dobu. Mnohem blíže totiž mají kraje kulturou, vyznáním i klimatem stejné Je přece v rozporu s logikou, že všichni ti muslimští běženci tolik touží žít v zemích, jejichž demokratický a právní právní systém odmítají, ve společnosti lidí, jejichž vírou pohrdají a dožadují se pomoci od bezvěrců, které nenávidí
Akutálně se odhaduje, že do Evropy míří asi 2 miliony afrických běženců. Nehledají demokracii ani mír, láká je pouze sociální systém evropských států a jejich nesmyslně benevolentní přístup k možnostem jeho čerpání.
Na úkor občanů vlastních zemí, chtějí sluníčkoví politici masivně podporovat všechny takové přistěhovalce a dokonce pro ně prosazují i volební právo. Zatímco se v Česku každou chvíli na něčí léčbu musí pořádat charitativní koncerty, sbírat víčka z PET-flašek nebo vyhlašovat věřejné sbírky, má se prý ve státním rozpočtu v pohodě nalézat dostatek financí na imigranty. Tedy osoby, které většinově, ať už z důvodu jazykových či vzdělanostních, nejsou na našem trhu práce nijak uplatnitelné ani dnes ani v budoucnu, by měly dostat vše, na co si nemigrující občan musí opatřit prostředky vlastní celoživotní prací. Kde, sakra, ty peníze na tisíce afrických rodin, jejich ubytování, vzdělávání, dávky a lékařskou péči jsou? A proč je vlastně lidovecký předseda Bělobrádek, který chce v Česku přijímat i přes tisíc uprchlíků každým rokem, dodnes na nějaké ty bohulibé účely pro své bližní neposkytl? Postaví se pro tisíce imigrantů jenom nová sídliště nebo celé nové město?

Mám pro tápající bruselské politky jednoduché řešení. Bez prosazování kvót, bez nátlaku na vlády jednotlivých států. Dejte statisícům nových občanů Unie jedno zatím poněkud nevyužité evropské město. Seďte a úřadujte pouze v Bruseli a Starsbourg a všechny peníze, které utrácíte pravidelným zbytečným stěhováním euro-úředníků, dejte těm milým Afroevropanům! Jděte nám příkladem. Dejte Strasbourg Africe! Protože Štrasburk je na davy cizokrajných poutníků už zvyklý. Město má obrovskou a stále jen zčásti využitou ubytovací i catteringovou kapacitu. Jsou tam multikulturně a lingvisticky flexibilní domorodci i velmi příjemné klima. Prostě ideální kandidát na první africké město Evropy!

 
komentáře 3

Zasláno on 25 června, 2015 v NATO

 

Vlastnosti:

3 odpovědi na “Jděte příkladem

 1. oldwomen

  25 června, 2015 at 23:31

  Ach, co Vám strasburcane provedli?
  Osobně si myslím, že problém se má řešit v místě vzniku. Je mi sympatické australské řešení této už vlastně celosvětové lapalie.
  Ehm, evropský parlament….. Při současných technických možnostech je přeci možné zrušit i kancly v Bruseli a rokovat hentou onou třeba po Skype. Nebo v chatu. A drobné za diety hodit třeba do základního vědeckého výzkumu. Nebo na vytvoření pracovních míst.

   
  • 747

   26 června, 2015 at 10:13

   Štrasburčané se především nechtějí toho lukrativního cirkusu vzdát a tyjí z něj, tak jim přeji co nejvíce klientů. Zaslouží si je. 👿
   Nj, Austrálie se sice zbavila problému na svém území, ale moc to taky nevyřešila. Ovšem EU jaksi nemá k dispozici ani to poloviční řešení- tedy vhodně vzdálené ostrovy, kde by ty parazity bylo možné internovat. A ještě tak, aby pak do Evropy nedoplavali třebas na nafukovací matraci.
   Itálie a Řecko nehlídají hranice a pak bečí, že neví co s tím. A na co berou od EU fondy k zapezpečí hranic Schengenu se jich opět nikdo neptá. Kamarád z Itálie (žijící zde) říkal, že je to tam už opravdu neúnosné a opravdu hrozí otevřený ozbrojený konflikt. Však migranti se včera začali choivat jako nefalšovaní dobyvatelé v Maďarsku na hranicích se Srbskem.

    
 2. 747

  27 července, 2015 at 09:58

  Poslanec Zdechovský z uprchlického tábora v Italii:

  Většina z nás si po chvíli myslí, že nejde o uprchlíky. Navíc při delší době a opakovaní stejných otázek se většina z „uprchlíků“ začíná do odpovědí zaplétat. S přibývajícím časem máme stále více rozpačité pocity. Ale nejsem soudce ani policista. Proto nechávám další postřehy bez komentáře. Obrázek si udělejte sami:

  Všichni shodně tvrdí, že chtějí z Itálie odejít – nejčastěji do Velké Británie nebo Německa. Ptají se nás, kdy je Italové pustí.

  Ptáme se na převaděče. Žádné převaděče neznají – naložili je na loď, odvezli na moře a nechali na pospas. Jak se dostali přes moře, když neumí řídit loď. Nikdo nám logicky neodpoví.

  Většina z přítomných tvrdí, že jejich žena s dítětem jsou v Německu. Na otázku ve kterém městě si nedokáží vzpomenout, tak jako na jméno svého dítěte nebo ženy…

  Většina „uprchlíků“ zná výborně své práva. Poučují nás o tom, co Italové dělají špatně a ptají se nás, kdy dostanou peníze. Stěžují si na pomoc. Jídlo se prý nedá jíst. Mohl jsem ochutnat jejich jídlo, které je velmi kvalitní. Celá delegace zažívá první rozpaky.

  Do Libye se prý dostali z Nigérie většinou automobilem. Prý za to nezaplatili ani euro. Údajně to nebylo složité.

  V Libyi prý museli pracovat půl roku jako otroci a za to se dostali na překupnickou loď. Na otázku, co konkrétně dělali, nedokáží moc odpovědět. Často tvrdí, že něco stavěli.

  V zařízení pro uprchlíky najdete řadu nápisů – mnoho z nich je napsaných vlastní krví. Mnoho nápisů jsou protesty proti tomu či onomu.

  Na otázku, co by chtěli dělat v Evropě, nikdo z nich moc neví odpověď. Hlavně tu chtějí zůstat a ptají se nás, zda jim v tom pomůžeme.

  Všichni nám shodně tvrdí, že jsou křesťané a že jsou pronásledováni. Proto tady musí zůstat. Naučenost frází je očividná.

  Někteří se rozčilují, že nemají přístup k internetu a facebooku.

  Zdroj: http://www.macekvbotach.cz/pondelni-glosy-27-7-2015/

   

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d blogerům se to líbí: