RSS

Henriettko, ukaž!

17 led

Jak vši z chlupaté deky lezly na světlo boží informace o řádění nadržených muslimů v průběhu silvestrovských oslav v různých městech Německa, Rakouska a Švýcarska. Desítky žen se na veřejnosti staly terčem okradení, nechutného obtěžování a sexuálního násilí, páchaného bandami arabských a afrických imigrantů.
Je neuvěřitelné, že i přes jasná varování bezpečnostních složek státu a nespočet kriminálních deliktů páchaných „novými Evropany“ soustavně ve všech hostitelských zemích, nevedly tyto informace policii k zásadnímu posílení ochrany občanů alespoň v tak jednoznačně exponovaném čase a místě, jakým jsou půlnoční náměstí velkých měst v době novoročních oslav.
Jakou důvěru může mít nyní slušný občan – daňový poplatník – kterékoliv země Eurosvazu ve svou vládu, když (zoufalým a zjevně správně předvídajícím Němcem opíchaná) soudružka starostka Kolína nad Rýnem Henrietta Reker reaguje na tyto skandální události blasklonnou radou, aby napříště ženy chodily ulicemi svých měst na vzdálenost paže od migrantů. Zajímalo by mě totiž zejména to, jak takový hailovací distanc zvládne odvrátit agresivitu a chtíč tlupy migrantů, uvyklých dosud na všestrannou a bezmeznou toleranci ke všem jejich požadavkům a nárokům. Navíc osob, jejichž mentální úroveň je povětšinou někde v době kamenné.
Ochotně si koupím lístek do první řady, až nám to sluníčková Henriettka obklopená tuctem zdivočelých kozomrdů názorně ukáže.

http://aeronet.cz/news/video-drzte-se-od-uprchliku-na-vzdalenost-paze-starostka-kolina-nad-rynem-radi-zenam-jak-se

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pak-pribehli-Arabove-a-kriceli-ze-jsou-to-jejich-zeny-a-ze-me-podriznou-Autenticke-svedectvi-z-kolinskeho-silvestra-417548

U nás se na obdobnou pozici zkušené radilky nejmoudřejší cpe cajzlovská zastupitelka a hérečka Žilková veřejně vyjadřující natěšenost na nové samce.

„Není to sexuální agrese, ale silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům…“
— tak tomuto se asi říká profesionální deformace.   😛

 

 

 
komentářů 6

Posted by on Leden 17, 2016 in NATO, Uncategorized

 

Vlastnosti:

6 responses to “Henriettko, ukaž!

 1. jolana88

  Leden 17, 2016 at 16:46

  Na vzdálenost paže, v níž držím pepřák (atp., na což je zbrojní průkaz) – tomu bych, dejme tomu, rozuměla. Jinak – málo se ví, ale takhle „pomatené“ rady zde už byly a jsou. Např. pí.Baudyšová s panem Šturmou /renomovaným psychokdeco/ ve svých podivných konstelačních terapiích radili znásilněným ženám si tuto „zopakovat“ – a ne, nedělám si legraci. Je jich víc a praktikují dodnes. I dnes se najdou tací, kteří tomu fakt věří. Říkám jim, soukromě, „přechytřelá virtuální telata“. Netuší, o čem hovoří, ale šíří „moudra“.
  Co se týče pí.. Žilkové – zajímalo by mě, jak bude radit Kordule. Vždyt to je holka medle na vdávání. Jako matka dvou dcer – zírám a tipuju na „těžké duševní hnutí“ – blbým směrem, ovšem.

   
  • 747

   Leden 17, 2016 at 17:15

   Šiš! tak, že jsou Baudišovic praštěná famílie mi neuniklo, ale že jde o tak rozsáhlé postižení, to čtu prvně. A divím se, že ji s takovými radami některá ta nebohá děvčica neprohodila dveřma. Nebo spíš její tatík či partner.
   U Žilkové mně napadá ještě možnost, že je, holt, vytrvale sexuálně neuspokojená a blouzní. Ten její kašpárek nejspíš vyčerpává svoji ochranku tak mocně, že na paničku už jim nezbývá sil. 😳

    
   • jolana88

    Leden 17, 2016 at 17:22

    jj, „Odborník žasne, laik se diví“ čemu všemu jsou lidi pod důkladnou masáží ochotni uvěřit – domnívající, že konají vyšší dobro.
    Upřímně – kdyby Žilková – a kdokoli jiný – se nabízel osobně – je to její věc. Co mi vadí daleko nejvíc – „budeme to učit děti“ Proč? Kolik z těch, díky nimž se na pozici radní dostala, s ní souhlasí? Kolik jich o tom vůbec ví? Jak už jsem někde napsala – její vyjádření (zavést do škol) osobně považuji za pádný argument pro Domškolu, i když – já osobně mám štěstí. Na Církevní nehrozí – přesto mě to nadzdvihuje :/ Nehledě k tomu, že její „tencosnimbydlí“ – se na veřejnosti vyjádřil přesně obráceně 😛

     
    • 747

     Leden 17, 2016 at 17:48

     Tak tak, pravdu máte. Ať už tyhle chápající slunička konečně mluví a jednají jen za sebe sama a ne, že pořád chtějí druhé oblažovat svými nápady. Ta její škaredá Kordula už je ve věku, kdy by si nějakého muslima mohla vzít za manžela, tak doufám, že Verunka nám všem ukáže to multikuturní splynutí.

      
     • jolana88

      Leden 17, 2016 at 19:03

      Myslím, že by jim ani neškodilo, si ten „Korán“, a to myslím i ten – podle hejtfrýtařů „hodný“ – přečíst. Ačkoli, osobně, bych je nechala raději bydlet v Dojčland vyhlášených čtvrtích, v ČR stačí ve Varech nebo Teplicích. At si borci a borkyně užijou 😉

       
      • 747

       Leden 17, 2016 at 19:23

       Myslím, že číst nestačí, vhodnější je prakticky vyzkoušet.

        

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: