RSS

Nahý a blbá

23 bře

Tak už jsme také světoví! Tedy alespoň tak se asi vidí studenti, kteří se v předjarní pátek 15. března okázale připojili k demonstracím „za ochranu klimatu“ formou jakési stávky. Čili, že se organizovaně a kolektivně ulili z pátečního vyučování.

Jak milé by bylo věřit, že těm mládežníkům jde skutečně o záchranu planety. Jak úžasné by bylo, kdyby ty tisíce studentíků v desítkách měst náhle prozřely a změnily svůj přístup k planetě, klimatu a životnímu prostředí vůbec. O tohle však, bohužel, nejde. Studentíci pouze požadují, vyhrožují a vyhlašují ultimáta. O tom, jak sami půjdou příkladem ani muk. bordel po ekologických studentechNu, jak také jinak, přece se v zájmu ochrany klimatu a umenšení emisí nebudou omezovat. Jenže jedině takový přístup by dal jejich proklamacím punc věrohodnosti. Kdyby totiž skutečně měli zájem chránit planetu, začali by u sebe a demonstracemi se snažili svůj vlastní ekologický přístup rozšířit mezi další ignoranty. Zatím však v místech jejich demonstrování a kvikotu za čistotu planety zůstaly jen hromady odpadků.

Takže studentíci, až doma přesvědčíte rodiče, že mají kvartýr topit na maximálně 18 °C, všichni se od zítra budete sprchovat jen vlažnou vodou a to maximálně jednou za 3 dny, konzumovat už budete výhradně potraviny produkované lokálně, přestanete kupovat jídlo v jednorázovém plastovém obalu, vyhodíte kapslové kávovary, budte bojkotovat mekáče, KFC a další neekologické bufety, namísto vožení zadků v autech budete ťapat všude pěšky či jezdit na kole nebo kolobrndě, už nikdy nepoletíte nikam letadlem (natožpak na nějaké vaše ekologické sabaty), jeden mobil, noťas a další elektro-udělátka vám vydrží minimálně 12 let a hadříky -povětšinou vyrobené mocinky moc neekologicky – nebudete odhazovat do kontejneru už po 12 měsících, můžete uvažovat o tom, že po někom jiném budete požadovat plnění vašich absurdních představ o záchraně planety. A pak by ještě bylo skvělé, kdybyste si mohli tak trochu uvědomit co fakticky požadujete. Nároky na další a další rádoby ekologické normy a předpisy mají totiž ve výsledku jediný efekt. Není jím snížení emisí – ty nejspíš jenom přesunete z jednoho místa světa do jiného. Tam, kam oko bedlivého zeleného khméra nedohlédne a pařát zelených aktivistů nedosáhne. Zásadní efekt, kterého ovšem dosáhnete zcela spolehlivě, je zvýšení cen úplně všeho, co je k životu, i tomu skromnému, třeba.

V prvním kroku zvýšíte cenu energií. Ty větrníky, soláry a bioplynové stanice nás nejen nespasí, ale především jsou nespolehlivé a drahé a tím pádem fakticky neekologické. Následně tak zvýšíte ceny potravin, což se projevilo už tím, že zemědělskou půdu zabírá řepka namísto potravin a životní prostředí v dalekých zemích je ničeno v zájmu pěstování vašich blbých chia semínek a palmového oleje a řady dalších dovážených komodit. Následuje zvýšení cen aut a v neposlední řadě i staveb, čili domů a bytů, jejichž ceny se vám už dnes hodně nelíbí. Neboť díky předchozím ekoteroristům a jejich ekologickým požadavkům se už od příštího roku budou smět stavět pouze nízkoenergetické stavby, což je všechny hezky zdraží o nějakých 35-40% oproti dnešním nákladům. A tak se dá pokračovat vlastně úplně v každém směru životních nákladů. Takže studentíci, bojujte! Požadujte! Stávkujte! Proč se učit a být vzdělanec a umět si takové souvislosti domyslet, když vy si uvědoměle a velmi rádi všechny ty náklady na zelené technologie zaplatíte. Nebo že by ne? A až to některým z vás jednou v budoucnu dojde, budete se za svoji hloupost stydět a nebo třeba stejně aktivně začnete demonstrovat zase za návrat k normálnosti?

hromada plastuUž se nemůžu dočkat jak to vaše komické divadlo bude pokračovat. Ono totiž mít za idol slabomyslného švédského retarda, který se umí nažrat jenom z hromady plastu a jehož jediným prokazatelně ekologický počinem je, že se omezuje v užívání šamponu na vlasy, svědčí o tom, že se necháte manipulovat stejně jako poddaní ve známé pohádce „Královy nové šaty“. A tak jako dokud v té pohádce neřeklo jedno odvážné, samostatně myslící bystré dítě, že král je nahý, budete vy jako užiteční idioti demonstrovat za zvýšení cen potravin, bydlení, dopravy a životních nákladů a z nevědomosti především v zájmu zisku nějaké další nesmyslné ekologické agentury, dokud vám někdo bystrý neprozradí, že Greta je prostě blbá.

 
1 komentář

Zasláno on 23 března, 2019 v Uncategorized

 

Jedna odpověď na “Nahý a blbá

  1. 747

    23 srpna, 2019 at 21:52

    To prý Thunbergovi vymysleli plán, jak se toho malýho kazišuka zbavit alespoň na jeden den v týdnu.
    A pak se to zvrhlo.

     

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d blogerům se to líbí: